• Pbx : 444 5 565
  • Telefon: +90 (553) 902 22 22

SAÇ EKİMİ

Saç Ekimi Nedir, Neden Yapılır?

İnsanların dış görünüşünde en önemli unsur saçlarıdır. Bay ve bayanda en önemli aksesuar olarak bilinir. Her bireyin kişisel özellikleri arasında bilinen ilk özellik saç özelliğidir.

Saçların değişimi ile kişinin görüntüsü tamamen olumlu yönde değişebilmektedir. Saçların seyrek olması veya hiç olmaması ise kişilerin kendine güvenlerini etkilemekte, ve fiziksel olumsuzluklardan çok, psikolojik sorunlar yaratarak, kişinin güven kaybı yaşamasına neden olmaktadır.

Saç ekimi, günümüzde kişinin saç problemini tamamen yok eden bir yöntem olarak uygulanmaktadır.

Saç problemi artık çözümü olmayan, hayat süresince kişinin yaşaması gereken bir sorun olmaktan çıkmıştır. Saçsızlığa karşı uygulanan teknoloji ve yöntemlerle son yıllarda oldukça başarılı ve doğal sonuçlar elde edilmektedir. Bireyler daha sosyal ve özgüven sahibi olabilmekte ve saç ekimi ile daha estetik bir görünüm elde edilebilmektedir.

 

SAÇ TEDAVİLERİ

Bir çok kadın ve erkek saç dökülmesi ile karşı karşıya. Saç dökülmesinin bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunlar demir eksikliği, tiroid, östrojen seviyesinin düşük olması, aşırı ve ya az hormon değişiklikleri, sigara, belirli ilaçlar ve telogen effluvium olarak değişmektedir. Saçlar dökülürken bir taraftan da tedavi yöntemleri de gelişmektedir. Detaylı bilgi

İletişim Bilgleri

Saç dökülmesi sorunu, tedavisi ve saç ektirme konularındaki sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İstanbul
  • 444 5 565
  • +90 553 902 22 22
  • info@sacektirmekistiyorum.com
Haber bültenimize kaydolun!