• Pbx : +90 212 537 10 37
  • Telefon: +90 (553) 902 22 22

SAÇ EKİMİ

FUE ile Kaş Ekimi

  Kıl kökü nakilleri arasında, en fazla özen isteyen ve en fazla dikkat gerektiren uygulama kaş ekimidir. Kaş yüzde, en belirgin yapı olduğu için; ekim açısı, ekim yönü, ve belirlenen kaş şekli uzman hekim tarafından çok dikkatli dizayn edilmelidir.

  Kaş dökülmesi, genellikle uzun süre aynı bölgeden kaş alımı yapılması, saç kıran gibi cilt hastalıkları, kalıcı makyaj, kemoterapi tedavisi, vb. sonucunda oluşur. 1-2 yıllık bekleme süreci sonunda yerine gelmeyen kaşlarda, kaş ekimi yapmak gerekmektedir. Kaş ekimi saç ekimi gibi ense bölgesinin en alt bölümündeki nispeten ince kıllardan çıkarılmaktadır. Ense bölgesinde var olan bu kıllar mikromotor yardımı ile en ince punchlar kullanılarak toplanmaktadır. Enseden çıkarılan kıl köklerinin, kaş ekimi için tekli olması tercih edilir. Çoklu greftler kaşın doğallığını bozmaktadır.

SAÇ TEDAVİLERİ

Bir çok kadın ve erkek saç dökülmesi ile karşı karşıya. Saç dökülmesinin bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunlar demir eksikliği, tiroid, östrojen seviyesinin düşük olması, aşırı ve ya az hormon değişiklikleri, sigara, belirli ilaçlar ve telogen effluvium olarak değişmektedir. Saçlar dökülürken bir taraftan da tedavi yöntemleri de gelişmektedir. Detaylı bilgi

İletişim Bilgleri

Saç dökülmesi sorunu, tedavisi ve saç ektirme konularındaki sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İstanbul
  • +90 212 537 16 16
  • +90 553 902 22 22
  • info@sacektirmekistiyorum.com
Haber bültenimize kaydolun!