• Pbx : 444 5 565
  • Telefon: +90 (553) 902 22 22

SAÇ EKİMİ

FUE “Folicular Unite Extraction” teriminin kısaltmasıdır. Saç köklerinin hiçbir şekilde kesi izi olmadan, dikiş uygulanmadan 0,6-0,7mm çapında özel punch uçlarına sahip mikromotor ile teker teker foliküler üniteler şeklinde saçlı deriden ve vücudun uygun kıllı bölgelerinden çıkarılması işlemidir. Elde edilen kökler uzmanlar tarafından saçsız bölgelere açtıkları kanallar içine yerleştirilirler.

İnsanların dış görünüşünde en önemli unsur saçlarıdır. Bay ve bayanda en önemli aksesuar olarak bilinir. Her bireyin kişisel özellikleri arasında bilinen ilk özellik saç özelliğidir.

Saçların değişimi ile kişinin görüntüsü tamamen olumlu yönde değişebilmektedir. Saçların seyrek olması veya hiç olmaması ise kişilerin kendine güvenlerini etkilemekte, ve fiziksel olumsuzluklardan çok, psikolojik sorunlar yaratarak, kişinin güven kaybı yaşamasına neden olmaktadır.

Uygulanan saç ekimi işlemlerinde yüksek sayıda saç kökü miktarlarının nakledilmesi, tek seansta memnuniyet verici sonuçlar ortaya çıkması, özellikle işlem sonrasında kişilerin kısa sürede güncel yaşamlarına hızla dönebilme konforuna sahip olması sebebi ile cliniğimizde yalnızca FUE ile saç ekimi gerçekleşmektedir.

Erkeklerde sağlıklı yoğun saç görünümü, ne kadar önemli ise, sakal ve bıyık varlığı da erkekte özgüven açısından büyük önem taşımaktadır. Saç problemi kadar, erkeklerde tatmin edici olamayan sakal ve bıyık problemi de görülmektedir.

Page 1 of 2

SAÇ TEDAVİLERİ

Bir çok kadın ve erkek saç dökülmesi ile karşı karşıya. Saç dökülmesinin bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunlar demir eksikliği, tiroid, östrojen seviyesinin düşük olması, aşırı ve ya az hormon değişiklikleri, sigara, belirli ilaçlar ve telogen effluvium olarak değişmektedir. Saçlar dökülürken bir taraftan da tedavi yöntemleri de gelişmektedir. Detaylı bilgi

İletişim Bilgleri

Saç dökülmesi sorunu, tedavisi ve saç ektirme konularındaki sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İstanbul
  • 444 5 565
  • +90 553 902 22 22
  • info@sacektirmekistiyorum.com
Haber bültenimize kaydolun!