• Pbx : 444 5 565
  • Telefon: +90 (553) 902 22 22

SAÇ EKİMİ

Prp Destekli Saç Ekimi

Uygulanan saç ekimi işlemlerinde yüksek sayıda saç kökü miktarlarının nakledilmesi, tek seansta memnuniyet verici sonuçlar ortaya çıkması, özellikle işlem sonrasında kişilerin kısa sürede güncel yaşamlarına hızla dönebilme konforuna sahip olması sebebi ile cliniğimizde yalnızca FUE ile saç ekimi gerçekleşmektedir.

İşlem içerisinde deri üzerindeki doku iyileşmesini kısa sürede sağlaması, sac köklerinin uzun sürede canlı kalmasını sağlaması ve sac köklerinin ekildiği bölgede tekrar kişinin vücuduna uyumunu sağlaması sebebi ile saç ekimi PRP desteği ile uygulanmaktadır.

 

  PRP(Platelet Rich Plazma) doku iyileşmesindeki rolüyle tıpta birçok tedavide uygulanmaktadır. Özellikle yaralanmalarda ve sakatlıklarında dokuyu normalden 2 kat hızla iyileştirmesi ile dikkat çekmiştir. Günümüzde sıkça uygulanan bir tedavidir. Sac ekiminde tecrübe ve deneyim sahibi hekimler tarafından saç ekiminde Fue tekniği ile uygulanmaktadır.

 

SAÇ TEDAVİLERİ

Bir çok kadın ve erkek saç dökülmesi ile karşı karşıya. Saç dökülmesinin bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunlar demir eksikliği, tiroid, östrojen seviyesinin düşük olması, aşırı ve ya az hormon değişiklikleri, sigara, belirli ilaçlar ve telogen effluvium olarak değişmektedir. Saçlar dökülürken bir taraftan da tedavi yöntemleri de gelişmektedir. Detaylı bilgi

İletişim Bilgleri

Saç dökülmesi sorunu, tedavisi ve saç ektirme konularındaki sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İstanbul
  • 444 5 565
  • +90 553 902 22 22
  • info@sacektirmekistiyorum.com
Haber bültenimize kaydolun!